İLAN TARİHİ
2019-03-22 15:02:21

İLAN DETAYLARI
  • METAL KALIPÇISI
  • METAL KALIPÇISI
  • KALIP TASARIM SORUMLUSU Ülkemizin önde gelen uluslararası markalarına hizmet vermekte olan firmamıza, Plastik Enjeksiyon Kalıpları konusunda tecrübeli, Tasarım Sorumlusu aramaktayız.
ARANILAN NİTELİKLER
Üniversitelerin ilgili bölümlerinde mezun, Plastik kalıp tasarımında min. 3 yıl deneyimli, Kalıbın modellemesini yapabilen, 2D imalat resimlerini hazırlayabilen ve numune onay sürecine kadar takip edebilecek, Siemens NX programına hakim, CAD - CAM yapabilen, Tercihen Haas CNC tecrübesi olan, Tercihen aktif araç kullanabilen, B sınıfı sürücü belgesine sahip, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Ankara’ da ikamet edebilecek Bay/Bayan adaylar,
İŞ TANIMI
Ürünün kalıp siparişinden seri üretime geçene kadar olan sürecini uygulamak ve yönetmek. Plastik kalıp üzerindeki tüm değişikliklerin, tamir/bakım işlemlerinin uygulanması ve yönetimini sağlamak. Plastik kalıplarının çalışır ve teknik resme uygun parça üretebilir durumda seri üretime teslim edilmesini sağlamak. Projelerin seriye geçme aşamasına kadar gerekli İSG ve Çevre ile ilgili tedbirleri almak.
DETAYLAR
Alınacak Personel Sayısı 1
Çalışma Şekli Tam Zamanlı
BAŞVURMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ