İLAN TARİHİ
2018-07-11 16:48:53

İLAN DETAYLARI
  • CNC OPERATÖRÜ
  • CNC OPERATÖRÜ
  • Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yenilikçi mühendislik çözümleri ile yurtiçi ve yurtdışında, özellikle beyaz eşya sektörünün önde gelen markaları için anahtar teslim üretim hatları tasarlamakta ve imal etmekteyiz. 2010 yılından bu yana makina imalat sektöründe çağdaş tasarımlar ve ileriye dönük AR-GE merkezli çalışmaları ile ulusal ve uluslar arası pazarlarda ülkemiz adına katma değeri yüksek işler yaptığımız firmamızın İmalat Takım Liderliği bünyesinde görevlendirilmek üzere, CNC Operatörü alınacaktır.
ARANILAN NİTELİKLER
Meslek Lisesi ve/veya Meslek Yüksek Okullarının Metal İşleri, Makine, Torna, Tesviye, Motor, Mekatronik, Otomotiv bölümlerinden mezun veya Kalfalık-ustalık, Mesleki Yeterlilik Belgesi olan, tercihen CNC dik işleme merkezi operatörlüğü konusunda deneyimi ve/veya bilgisi olan, Kumpas-mikrometre vb. mekanik ölçü aletlerini etkin kullanabilen, Teknik resim okuma bilgisine sahip, CNC program yazma konusunda deneyimli, Vardiyalı olarak çalışabilecek, Yoğun çalışma temposu ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, Askerlik görevini tamamlamış, Sincan, Etimesgut, Yenimahalle,Keçiören güzergahında ikamet eden takım arkadaşları arıyoruz.
İŞ TANIMI
CNC tezgahına parçaları doğru bir şekilde bağlayacak, Teknik Resim Toleranslarına ve dataya göre uygun parça işleyebilecek, Üretim programlarının zamanında karşılanmasını sağlayacak, Planlanan üretimin en yüksek verimde gerçekleştirilmesini sağlayacak,
DETAYLAR
Alınacak Personel Sayısı 2
Çalışma Şekli Tam Zamanlı
BAŞVURMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ