İLAN TARİHİ
2018-07-11 16:49:46

İLAN DETAYLARI
  • CAD / CAM OPERATÖRÜ
  • CAD /CAM OPERATÖRÜ
  • Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yenilikçi mühendislik çözümleri ile yurtiçi ve yurtdışında, özellikle beyaz eşya sektörünün önde gelen markaları için anahtar teslim üretim hatları tasarlamakta ve imal etmekteyiz. 2010 yılından bu yana makina imalat sektöründe çağdaş tasarımlar ve ileriye dönük AR-GE merkezli çalışmaları ile ulusal ve uluslar arası pazarlarda ülkemiz adına katma değeri yüksek işler yaptığımız firmamızın İmalat Takım Liderliği bünyesinde görevlendirilmek üzere, CAD/CAM Elemanı alınacaktır.
ARANILAN NİTELİKLER
Sincan, Etimesgut, Yenimahalle, Keçiören bölgelerinde ikamet eden, CAD/CAM alanında tecrübe sahibi ve aktif olarak uygulama yapmış, NX programı veya benzeri bir program konusunda bilgi ve deneyim sahibi, Teknik resim okuyabilen, 35 yaşını aşmamış, Metal işleme veya talaşlı imalat sektöründe Min. 2 Yıl benzer görevlerde çalışmış, Askerlik görevini tamamlamış, Takım çalışmasına yatkın, iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü, yeniliklere ve öğrenmeye açık, Sorumluluk alabilen, analitik düşünebilen, azimli, çalışkan, disiplinli ve analitik düşünce yapısına sahip, Dinamik çalışma ortamlarına ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen takım arkadaşları arıyoruz.
İŞ TANIMI
Üretim bölümü içerisinde parça işlemeye yönelik Cad-Cam programını kullanarak takım yolları çıkarmak, Üretim sahasındaki operasyonların standartlaştırma çalışmalarına katkı sağlamak, Kullanılan tutucuların ve takımların doğru parametreler ile çalışmasını sağlamak, Tasarlanan fikstür ve mastarların takım yollarını çıkararak gerektiğinde üretimini gerçekleştirmek.
DETAYLAR
Alınacak Personel Sayısı 1
Çalışma Şekli Tam Zamanlı
BAŞVURMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ