İLAN TARİHİ
2018-12-27 10:28:42

İLAN DETAYLARI
  • DEPO ELEMANI / SORUMLUSU
  • DEPO ELEMANI / SORUMLUSU
  • Bu görevin amacı Firmamız’ın onaylanan stratejik ve bütçe hedefleri doğrultusunda, bünyesindeki diğer bölümler ile koordinasyon halinde, sevkiyat ve yükleme faaliyetlerini etkin olarak yürütmek, süreçleri kontrol ederek hedeflere ulaşmak ve üst yönetime raporlamaktır.
ARANILAN NİTELİKLER
İş sahiplenme ve hizmet bilinci gelişmiş, Ekip çalışmasına yatkın, Dinamik, yoğun ve vardiyalı iş temposuna uyum sağlayabilecek, Forklift belgesi bulunan, Tercihen bilgisayar bilgisine sahip, El terminali kullanabilen, 35 yaşını aşmamış, Askerlik hizmetini tamamlamış, Sincan veya Etimesgut çevresinde ikamet eden, Sevkiyat ve yükleme konularında deneyim sahibi, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilinçli.
İŞ TANIMI
Fabrika deposunda bulunan ürünlerin satış siparişine istinaden rezervelerini yapmak Ürünleri gelen araca yüklemek ve aracın yüklendi bilgisini üst amirine raporlamak Palet üzerindeki etiket bilgileri ile paleti kontrol etmek ve el terminali ile okutarak ürünü depoya almak Ürünleri depo içinde belirlenen yerlere streçleyerek yerleştirmek Amiri tarafından verilen sorumlulukları yerine getirmek. Gelen malzemelerin ve yapılacak sevkiyatlar için forklift ile ve/veya bedenen yükleme, gelen mallar için boşaltma yapmak. Giriş Kalite Kontrol ekibi ile koordineli çalışmak. Depoda bulunan malzemelerin kullanım tarihleri FİFO (İlk Giren İlk Çıkar) yönetimine göre raflarda düzenlemek. Forklift kullanım kurallarına uymak ve düzgün çalışmasını sağlamak. Yılda en az 2 sefer genel stok sayımlarına katılarak sayım yapmak. Çalışma esnasında Personel Hijyen Talimatına uygun hareket etmek,(bone, galoş vs. takmak) Fabrika içerisinde ve çevresinde oluşturulan hijyenik ortamın devamını sağlamak ve tüm olumsuz şartların oluşmasını önlemek. Yaptığı bütün işlerin kalite güvencesini sağlamak.
DETAYLAR
Alınacak Personel Sayısı 1
Çalışma Şekli Tam Zamanlı
BAŞVURMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ