KULLANIM ŞARTLARI

Kullanım Koşulları

Bu SİTE'de sunulan hizmetler ASO 1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ (bundan böyle kısaca "ASO 1.OSB" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır ve SİTE'nin yasal sahibi ASO 1.OSB olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi ASO 1.OSB’ne aittir.

İşbu kullanım koşullarını ASO 1.OSB gerektiği zaman değiştirebilir.


SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, ASO 1.OSB tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

ASO 1.OSB, bu SİTE' de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

 

Tanımlar

SİTE: ASO 1.OSB tarafından belirlenen çerçeve içerisinde (Bölge firmalarının personel ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuş) personel adayları ve bölge firmalarını aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen hizmet ve içeriklerin sunulduğu çevrimiçi (on-line) ortamdan erişimi mümkün olan web sitesidir. Bu SITE’nin kullanımı tamamen ücretsizdir.


ELEMAN (ÜYE): SITE üzerinden kayıt olup, Cv bölümünü eksiksiz doldurduktan sonra ilgili ilanlara başvuru yapan gerçek kişilerdir. Bu sözleşmede kısaca ELEMAN (ÜYE) olarak anılacaklardır.18 yaşından gün almış bireyler, gerçek kimlik bilgileri ile SİTE'deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler.

 

KURUMSAL KULLANICI FİRMA: Bölgemizde faaliyet gösteren firmalardır. Personel alımlarında SITE üzerinden ilan açıp, gelen başvuruları değerlendirir.

 
LİNK: SİTE üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden SİTE'ye,  dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantıdır.

İÇERİK: SİTE'de ve/veya herhangi bir web sitesinde yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat, vs. görsel, yazınsal ve işitsel imgelerdir.


KİŞİSEL BİLGİ: Üyenin ad ve soyadı, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası SİTE'yi ziyaret tarihi, saati, vs. bilgilerdir.