İLAN TARİHİ
2019-07-30 11:13:53

İLAN DETAYLARI
  • KALİTE KONTROL ELEMANI / UZMANI
  • KALİTE KONTROL ELEMANI / UZMANI
  • * ŞİRKETİN SAHİP OLDUĞU KALİTE SİSTEM PROSEDÜRLERİ DOĞRULTUSUNDA TEDARİKÇİ FİRMALARDAN GELEN MALZEMELERİN, TEKNİK ŞARTNAMESİNE, TEKNİK RESİMLERE GÖRE KONTROLÜNÜ YAPMAK, *GELEN PARTİDE UYGUNSUZLUK TESPİT ETTİĞİNDE KONU İLE İLGİLİ MÜDÜRÜNÜ BİLGİLENDİRMEK, *MÜDÜRÜNÜN ONAYI DOĞRULTUSUNDA KABUL-ŞARTLI KABUL- RED İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK. *TEDARİKÇİ FİRMADAN DAHA ÖNCEKİ SEVKİYATLARDA TESPİT EDİLEN UYGUNSUZLUKLARIN DÜZELTİLİP DÜZELTİLMEDİĞİNİ RAPOR ETMEK, *HAFTALIK OLARAK TEDARİKÇİLERDEN GELEN ÜRÜNLERİN UYGUNSUZLUKLARINI RAPORLAMAK *SÜREKLİ İYİLEŞTİRME FAALİYETLERİNE BULUNMAK. PLASTİK YARI MAMÜL, METAL, CAM, SERİGRAFİ, KONTROL ÇALIŞMALARINI YÜRÜTMEK *KONTROL SONUCUNU DEĞERLENDİRİP UYGUNSUZLUK TESPİTİNDE DÜZELTİCİ FAALİYETİ BAŞLATMAK. *GÜNLÜK OLARAK YARI MAMÜL KONTROLLERİNİ RAPORLAMAK. *ÜRETİMİN HER AŞAMASINDA KALİTE SİSTEM PROSEDÜRLERİNE BAĞLI OLARAK GEREKLİ KALİTE KONTROLLERİ YAPMAK.GÜNLÜK ÜRETİMDEN ÇIKAN ÜRÜNLER İLE İLGİLİ MÜŞTERİ BAZLI ÇKK RAPORUNU HAZIRLAMAK. %100 KONTROLLERDE PROSES İLE İLGİLİ KARŞILAŞTIĞI DURUMLAR İLE İLGİLİ PROSES ÖNERİLERİ SUNMAK. *ÜRETİMİN HER AŞAMASINDA TESPİT EDİLEN UYGUNSUZLUKLAR İÇİN DÜZELTİCİ FAALİYET BAŞLATMAK. *TESTTEN GEÇEN ÜRÜNLERİ VE AMBALAJLARIN KONTROLLERİNİ SAĞLAMAK.KALİTE MÜDÜRÜNÜN VERECEĞİ TALİMATLARI YERİNE GETİRMEK VE GEREKLİ RAPORLAMALARI EKSİKSİZ YAPMAK. *TEKNİK SERVİSE GELEN ARIZALI ÜRÜNLERİN HATA KAYNAKLARI İLE İLGİLİ OLARAK HAFTALIK MÜDÜRÜNE RAPORLAMA YAPMAK.
ARANILAN NİTELİKLER
ASGARİ 2 YIL KALİTE KONTROLDE ÇALIŞMIŞ, TEMEL ELEKTRONİK VE GENEL MALZEME BİLGİSİNE SAHİP, TERCİHEN PLASTİK ENJEKSİYON ÜRETİM PROSESİNİ BİLEN, TEKNİK RESİM OKUMAYI BİLMEK, TEMEL ÖLÇÜM ALETLERİNİ KULLANABİLEN( KUMPAS, MİKROMETRE, MULTİMETRE V.B.) , DİSİPLİNLİ, EKİP ÇALIŞMASINA UYUM SAĞLAYABİLEN, TİTİZ SORUMLULUK SAHİBİ OLAN, ÇALIŞMA ORTAMININ DÜZEN- TEMİZLİĞİNİ SAĞLAYACAK, 5S KURALLARINA UYGUN ÇALIŞACAK, BAY (ASKERLİK HİZMETİNİ TAMAMLAMIŞ) VE BAYAN PERSONEL ALIMI YAPILACAKTIR.
İŞ TANIMI
* ŞİRKETİN SAHİP OLDUĞU KALİTE SİSTEM PROSEDÜRLERİ DOĞRULTUSUNDA TEDARİKÇİ FİRMALARDAN GELEN MALZEMELERİN, TEKNİK ŞARTNAMESİNE, TEKNİK RESİMLERE GÖRE KONTROLÜNÜ YAPMAK, *GELEN PARTİDE UYGUNSUZLUK TESPİT ETTİĞİNDE KONU İLE İLGİLİ MÜDÜRÜNÜ BİLGİLENDİRMEK, *MÜDÜRÜNÜN ONAYI DOĞRULTUSUNDA KABUL-ŞARTLI KABUL- RED İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK. *TEDARİKÇİ FİRMADAN DAHA ÖNCEKİ SEVKİYATLARDA TESPİT EDİLEN UYGUNSUZLUKLARIN DÜZELTİLİP DÜZELTİLMEDİĞİNİ RAPOR ETMEK, *HAFTALIK OLARAK TEDARİKÇİLERDEN GELEN ÜRÜNLERİN UYGUNSUZLUKLARINI RAPORLAMAK *SÜREKLİ İYİLEŞTİRME FAALİYETLERİNE BULUNMAK. PLASTİK YARI MAMÜL, METAL, CAM, SERİGRAFİ, KONTROL ÇALIŞMALARINI YÜRÜTMEK *KONTROL SONUCUNU DEĞERLENDİRİP UYGUNSUZLUK TESPİTİNDE DÜZELTİCİ FAALİYETİ BAŞLATMAK. *GÜNLÜK OLARAK YARI MAMÜL KONTROLLERİNİ RAPORLAMAK. *ÜRETİMİN HER AŞAMASINDA KALİTE SİSTEM PROSEDÜRLERİNE BAĞLI OLARAK GEREKLİ KALİTE KONTROLLERİ YAPMAK.GÜNLÜK ÜRETİMDEN ÇIKAN ÜRÜNLER İLE İLGİLİ MÜŞTERİ BAZLI ÇKK RAPORUNU HAZIRLAMAK. %100 KONTROLLERDE PROSES İLE İLGİLİ KARŞILAŞTIĞI DURUMLAR İLE İLGİLİ PROSES ÖNERİLERİ SUNMAK. *ÜRETİMİN HER AŞAMASINDA TESPİT EDİLEN UYGUNSUZLUKLAR İÇİN DÜZELTİCİ FAALİYET BAŞLATMAK. *TESTTEN GEÇEN ÜRÜNLERİ VE AMBALAJLARIN KONTROLLERİNİ SAĞLAMAK.KALİTE MÜDÜRÜNÜN VERECEĞİ TALİMATLARI YERİNE GETİRMEK VE GEREKLİ RAPORLAMALARI EKSİKSİZ YAPMAK. *TEKNİK SERVİSE GELEN ARIZALI ÜRÜNLERİN HATA KAYNAKLARI İLE İLGİLİ OLARAK HAFTALIK MÜDÜRÜNE RAPORLAMA YAPMAK.
DETAYLAR
Alınacak Personel Sayısı 2
Çalışma Şekli Tam Zamanlı
BAŞVURMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ