İLAN TARİHİ
2019-02-28 17:55:58

İLAN DETAYLARI
  • KALİTE KONTROL ELEMANI / UZMANI
  • KALİTE KONTROL ELEMANI / UZMANI
  • İş Tanımı İş tanımı: Fasondan ve tedarikçiden gelen malzemelerin ölçüm ve kontrollerini yapmak, Üretilen ürünlerin ilk ölçüm onaylarını ve ara kontrollerini yapmak, Hatalı ürünlerin tespit ve ayıklamasını, gerektiğinde kurtarmasını yapmak, Sevkiyat öncesi depoya çekilecek ürünlerin genel kontrollerini yapmak.
ARANILAN NİTELİKLER
Nitelik ve Beceriler En az meslek lisesi mezunu, Teknik resim okuyabilen, Bilgisayar kullanmayı bilen, Üretimde tecrübeli, Kalite Kontrol Elemanı alınacaktır. * Ulus, Sincan,Fatih,Etimesgut, Yenikent'e servis vardır. *Diğer şartlar işveren ile görüşülecektir. Not: İnternetten başvuru yapan adayların başvurma işlemini yaptıktan sonra işverenle görüşme yapması gerekmektedir. Randevu alınarak işverenle iletişime geçilmediği takdirde başvurular dikkate alınmayacaktır.
İŞ TANIMI
İş Tanımı İş tanımı: Fasondan ve tedarikçiden gelen malzemelerin ölçüm ve kontrollerini yapmak, Üretilen ürünlerin ilk ölçüm onaylarını ve ara kontrollerini yapmak, Hatalı ürünlerin tespit ve ayıklamasını, gerektiğinde kurtarmasını yapmak, Sevkiyat öncesi depoya çekilecek ürünlerin genel kontrollerini yapmak.
DETAYLAR
Alınacak Personel Sayısı 3
Çalışma Şekli Tam Zamanlı
BAŞVURMAK İÇİN ÜYE OLMALISINIZ